Nieuws

Bezoek aan Transavia

Bezoek aan Transavia

Op vrijdag 24 mei waren we met 18 leden weer op Schiphol Oost te vinden, maar deze keer bij Transavia Hangaar 5. We werden verwelkomt met stroopwaffels, roze koeken en wat frisdrank. Hierna werd de groep in twee gesplitst. De eerste groep kreeg een presentatie over Transavia zowel het engineering gedeelte als operationele deel. Hier leerde we ook dat Transavia niet alleen een commercieel bedrijf is, maar ook graag steentje bijdraagt aan de maatschappij, met als voorbeeld de Peter Pan vakantieclub voor chronisch zieke kinderen. Hier neemt Transavia chronisch zieke kinderen mee op vakantie om hun een onvergetelijke week te bezorgen. Vervolgens kregen we een rondleiding door de hangaar en mochten we helaas niet in de vliegtuigen, dit zou te belastend zijn voor de monteurs. Echter hebben we best veel kunnen zien en vragen kunnen stellen over de huidige schade aan de vliegtuigen. Tot slot de geslaagde dag afgesloten met een lunch die werd gefaciliteerd door Transavia, we mochten kiezen wat we maar wilde. Tijdens de lunch hebben we nog bijgepraat met ons contactpersoon Kees Wijnberg.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren