Algemene Ledenvergadering III

Over dit evenement

Categorie
Bestuur
Organisator
Bestuur
Datum en tijd
28 feb. 2024 19:00 - 20:30
Locatie
WBH 02B01

Algemene Ledenvergadering III

Op 28 februari 2024 is het alweer tijd voor de derde Algemene Ledenvergadering van het jaar. Zoals gebruikelijk is de zaal 02B01 in het Wibauthuis weer voor ons ter beschikking gesteld. Rond 19:00 zal de zaal open gaan voor inloop, en rond 19:30 zal de ALV van start gaan.

Tijdens deze Algemene Ledenvergadering komen de volgende punten aan de orde:

  • Commissieronde, waar alle commissiehoofden een update geven over de huidige activiteit binnen de commissies.
  • De stemming over het vernieuwde lotingsysteem dat wordt opgenomen in het huishoudelijk regelement.
  • De toelichting van de sollicitatieprocedure voor kandidaat bestuursleden van Bestuur XIII.

Wij dat jullie zoals gebruikelijk weer uitkijken naar de Algemene Ledenvergadering! Zoals gebruikelijk sluiten wij af met een borrel. De locatie zal zo snel mogelijk bekend gemaakt worden op svaaa.nl.

Onze sponsoren