Viggo Schiphol

Over dit evenement

Categorie
AC-Studie
Organisator
AC-Studie
Datum en tijd
14 jun. 2024 11:00 - 15:00
Locatie
Schiphol Airport

Viggo Schiphol

Viggo Schiphol Airport.

De SVAAA is welkom bij hoofdsponsor Viggo! Neem een kijkje achter de schermen bij de operatie van Viggo op Schiphol! 

Op 14 juni zijn wij door onze hoofdsponsor uitgenodigd om een kijkje achter de schermen te nemen op Schiphol! Om  11 uur 's ochtends begint de dag bij Schiphol Plaza, waarbij verzameld wordt bij de Burger King. Zowel Erwin Briene als andere collega's van Viggo sluiten hierbij aan. De focus ligt op het ophalen van de Schiphol dagpassen, gevolgd door een boeiende rondleiding op de luchthaven.

Tijdens deze tour krijgen de deelnemers een exclusief kijkje in het turnaroundproces van klanten van Viggo. Deelnemers worden vriendelijk herinnerd om hun ID-kaart of paspoort mee te nemen, aangezien een rijbewijs niet als geldig identificatiemiddel wordt beschouwd.

Let op: bij dit evenement wordt gebruik gemaakt van het onlangs vernieuwde beleid. Lees voor alle informatie deze pagina.

Onze sponsoren